OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 14. 05. 2023r.

1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

16 maja 2023 – Wtorek – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta o godz 18. 00.
  2. W Sobotę 13 maja o godz. 11. 00 w Kościele Parafialnym, przeżywaliśmy w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 38 Dzieci przystąpiło do Komunii Świętej. Proszę o modlitwę w intencji Dzieci, aby wzrastały w łasce i mocy Bożej, karmiąc się Ciałem Chrystusa.
  3. Od 15 do 19 maja będziemy przeżywali czas „Białego Tygodnia”. Dzieci ubrane w szatki wraz z Rodzicami będą uczestniczyły we Mszy Świętej o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym. Wszystkie intencje mszalne tego tygodnia będą odprawiane w Kościele Parafialnym.
  4. W przyszłą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele na zakończenie Białego Tygodnia powierzamy Rodzicom dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.
  6. W dniach od: 9 – 20. 11. 2023r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Meksyku. Koszt pielgrzymki: 4 650 zł + 1400 dolarów. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności i w gablotach parafialnych oraz na stronie biura podróży: www.n-adventures.pl/meksyk.html
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.