OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 6 NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 5. 05. 2024r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

06 maja 2024 – Poniedziałek – Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba
08 maja 2024 – Środa – Uroczystosć Św. Stanisława, Głównego Patrona Polski

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta.
  2. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św.
  3. W dzisiejszą Niedzielę tj. 5 maja zapraszamy na comiesięczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, Adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian. W tym miesiącu modlimy się za dzieci z Róży Żywego Różańca, Pierwszokomunijne i nienarodzone. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Od Poniedziałku do Środy o godz. 18.00 w Kościele parafialnym kontynuujemy próby do I Komunii Świętej. Obecność dzieci obowiązkowa. W czwartek w kaplicy od godz. 16. 30 Spowiedź Święta dla Dzieci i Rodziców.
  5. W Sobotę 11 maja o godz. 11. 00 w Kościele Parafialnym, będziemy przeżywali w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Proszę o modlitwę w intencji Dzieci, aby wzrastały w łasce i mocy Bożej, karmiąc się Ciałem Chrystusa.
  6. Od 13 do 17 maja będziemy przeżywali czas „Białego Tygodnia”. Dzieci ubrane w szatki wraz z Rodzicami będą uczestniczyły we Mszy Świętej o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym. Wszystkie intencje mszalne przyszłego tygodnia będą odprawiane w Kościele Parafialnym.
  7. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzicom Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej, a w Kaplicy Rodzinom: Pabjanek, Słabędzkich i Bądzielewskich
  8. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp.: Halina Kubiak, lat 74. Polecajmy Jej dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie … „
  9. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019