OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5 NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 28. 04. 2024r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

29 kwietnia 2024 – Poniedziałek – Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła
03 maja 2024 – Piątek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolekty remontowo-gospodarczej.
  3. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: – I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania; od godziny 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą; W  I piątek miesiąca – z racji uroczystości NMP Królowej Polski spowiedź święta przed każdą Msza Świętą.
  1. W Piątek w Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze Święte w układzie niedzielnym. Podczas każdej Mszy Świętej odnowimy Ślubu Jasnogórskie Narodu Polskiego. Tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.
  2. W przyszłą Niedzielę tj. 5 maja zapraszamy na comiesięczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, Adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian. W tym miesiącu modlimy się za dzieci z Róży Żywego Różańca, Pierwszokomunijne i nienarodzone. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Zapowiedź przedślubna: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Paweł Duszyn, kawaler, zam. Wielka Nieszawka

Patrycja Mikitiuk, panna, zam. Marki (Zapowiedź 2)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

1. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.