OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3 NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 14. 04. 2024r.

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. W dzisiejszą Niedzielę Biblijną rozpoczynamy w Kościele Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam do lektury Pisma Świętego. Niech Słowo Boże będącego drogowskazem życia naszych codziennych wyborów.
  3. Od Poniedziałku 22 kwietnia o godz. 18.00 w Kościele parafialnym rozpoczynamy próby do I Komunii Świętej. Obecność dzieci obowiązkowa.
  4. W przyszłą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  6. Zapowiedź przedślubna: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Robert Michał Snarski, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Karolina Magdalena Gołach, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 2)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

  1. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Olszewskich, a do Kaplicy Rodzinę: Walczak, Pindral i Praszyk
  2. W dniach od: 10 – 18. 09. 2024r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Trasa wiedzie mi.in przez: Ateny – Delfy – Osios Lukas – Kawala – Filippi – Saloniki – Weria Meteory – Termopile – Mykeny – Epidauros – Starożytny Korynt. Koszt Pielgrzymki: 4 990 zł + 150 Euro.Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych. Zostały 2 wolne miejsca.
  3. W niedzielę 28 kwietnia w godzinach od 9.00 do 14.00 w KRWIOBUSIE na  terenie GOKiS w Małej Nieszawce, odbędzie się kolejna Akcja Honorowego Krwiodawstwa, na którą zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 18 roku życia.
  4. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019