OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7. 04. 2024r.

  1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

8 kwietnia 2024 – Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Dziś w patronalnie święto Caritas po Mszach Świętych odbywa się zbiórka na cele charytatywne Kościoła.
  2. W dzisiejszą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30, spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się do Przyjęcia I Komunii Świętej.
  3. W dzisiejsza 1 Niedzielę miesiąca zapraszamy na modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian.
  4. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla osób udających się na parafialną pielgrzymkę do Grecji odbędzie się we wtorek 9 kwietnia w kaplicy o godz. 17.30.
  5. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  6. Zapowiedź przedślubna: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Robert Michał Snarski, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Karolina Magdalena Gołach, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 1)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

  1. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Rakowskich, Jabłońskich, Lewińskich, a do Kaplicy Rodzinę: Królikowskich i Olejarczyk
  2. W dniach od: 10 – 18. 09. 2024r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Trasa wiedzie mi.in przez: Ateny – Delfy – Osios Lukas – Kawala – Filippi – Saloniki – Weria Meteory – Termopile – Mykeny – Epidauros – Starożytny Korynt. Koszt Pielgrzymki: 4 990 zł + 150 Euro.Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych. Zostały 2 wolne miejsca.
  3. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019