OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 23. 04. 2023r.

1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

24 kwietnia 2023 – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika
25 kwietnia 2023 – Święto św. Marka, ewangelisty
29 kwietnia 2023 – Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła

1. W dzisiejszą Niedzielę Biblijną rozpoczynamy w Kościele Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam do lektury Pisma Świętego – Słowa Bożego będącego drogowskazem życia naszych codziennych wyborów.
  2. W dzisiejsza Niedzielę o godz. 17.00 w Parafii MBKP w Cierpicach pod przewodnictwem Bpa Józefa Szamockiego będzie sprawowana Msza Święta Żałobna w int. Śp. Proboszcza ks. Tomasza Pokornowskiego. W Poniedziałek o godzinie 11.00 Msza Święta Pogrzebowa pod przewodnictwem Bpa Wiesława Śmigla, następnie uroczystości pogrzebowe na cmentarzu parafialnym w Cierpicach.
  3. Od Poniedziałku 24 kwietnia o godz. 18.00 w Kościele parafialnym rozpoczynamy próby do I Komunii Świętej. Obecność dzieci obowiązkowa.
  4. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolekty remontowo-gospodarczej.
  6. Zapowiedzi przedślubne: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Mateusz Fidler, kawaler, zam. Kowalewo Pom.

Anna Weronika Piecewicz, panna, zam. Wielka Nieszawka (Zapowiedź 1)

Dominik Jerzy Mirowski, kawaler, zam. Łubianka

Sabina Teresa Talkowska, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 1)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

1. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Nadolnym, Puczyńskich, Żbikowskich i Metkowskich, a w Kaplicy Rodzinom: Walczak i Pindral
  2. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.