OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 26. 03. 2023r.

 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
 2. W przyszłą Niedzielę podczas każdej Mszy Świętej błogosławieństwo palm.
 3. Składam serdeczne Bóg Zapłać za wszelkie ofiary złożone na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
 4. W dzisiejszą niedzielę kolekta przeznaczona jest potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Ze wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 5. Składam serdeczne podziękowania Panu Wójtowi Krzysztofowi Czarneckiemu i Pracownikom Urzędu Gminy za montaż nowych lamp ledowych na parkingu przy Kościele.
 6. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Święta.
 7. W piątek 31 marca na godz. 18. 30 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii. Rozważania poprowadzą wspólnoty Żywego Różańca. Wyruszymy sprzed kaplicy o godz. 18.30 i pójdziemy „starą trasą Bożego Ciała”. Proszę o zabranie ze sobą świec. Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17.00.
 8. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30 w Kościele połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
 9. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Michałowskich, Łyczywek, Bratkowskich, Kaczmarzyk, a do Kaplicy Rodziny: Kamińskich;
 10. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp.: Tadeusz Olszewski, 67 oraz śp. Marian Zalaś, lat. 78. Polecajmy Ich dusze Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…
 11. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019