OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 20. 11. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

21 listopada 2022 – Poniedziałek – Ofiarowanie NMP 
22 listopada 2022 – Wtorek – Św. Cecylii 
24 listopada 2022 – Czwartek – Św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17. 00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W dzisiejszą Niedzielę Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny, po Mszy Świętej o godz. 10. 00 rozpoczniemy w kościele adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 16.00. Na zakończenie adoracji ok. godz. 15.45 odmówimy litanie do NSPJ i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi (można uzyskać odpust zupełny).
  4. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla osób udających się na pielgrzymkę do Włoch z przedstawicielami biura podróży odbędzie się 28 listopada (poniedziałek) o godz.17. 30 w Kaplicy. Nie ma już wolnych miejsc. Zapisy przyjmuje na listę rezerwową.
  5. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Jarzączka i Siekluckich, a do Kościoła Rodziny: Lulińskich i Wiśniewskich.
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019