OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 33 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 13. 11. 2022r.

 1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

17 listopada 2022 – Czwartek – Św. Elżbiety Węgierskiej 
18 listopada 2022 – Piątek – Bł. Karoliny Kózkówny 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
 2. W Środę w Kościele o godzinie 17. 00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 3. W przyszłą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 4. W przyszłą Niedzielę Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny, po Mszy Świętej o godz. 10. 00 rozpoczniemy w kościele adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 16.00. Na zakończenie adoracji ok. godz. 15.45 odmówimy litanie do NSPJ i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi (można uzyskać odpust zupełny).
 5. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla osób udających się na pielgrzymkę do Włoch z przedstawicielami biura podróży odbędzie się 28 listopada (poniedziałek) o godz. 17.30 w Kaplicy. Nie ma już wolnych miejsc. Zapisy przyjmuje na listę rezerwową.
 6. Dziękuję Panu Tadeuszowi Dussa za przegląd gaśnic w Kościele i kaplicy.
 7. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła i Kaplicy proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
 8. Przypominam o obowiązku przedłużenia pokładnego na cmentarzu parafialnym tych grobów, których minął już 20 letni okres dzierżawy.
 9. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Podsiadło, Szatkowskich, Śmiechowskich i Jasińskich, a do Kościoła Rodziny: Jóskowskich, Kierskich, Wolskich.
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019