OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 30 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 23. 10. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

28 października 2022 – Piątek – Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą niedzielę kolekta przeznaczona na wsparcie polskich Misjonarzy pracujących w różnych zakątkach świata.
  2. Składam serdeczne Bóg Zapłać za wszelkie ofiary złożonej na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
  3. W Środę w Kościele o godzinie 17. 00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Św.
  4. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej, którą odprawiamy od Poniedziałku do Soboty w łączności z Mszą Świętą. Natomiast w Niedzielę w kościele o godz. 15.30. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8; Sobota – Ministranci.
  5. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła i Kaplicy proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
  6. W dniach od: 12-20. 09. 2023r nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch do Grobu św. Jana Pawła II trasa wiedzie mi.in przez: Rzym – Watykan – Castel Gandolfo – Monte Cassino, San Giovanni Rotondo – Monte Sant’ Angelo – Lanciano – Loreto – Asyż. Koszt Pielgrzymki: 4 170 zł (stali klienci) + 90 Euro, 4390 (nowi klienci) + 90 Euro. Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych.
  7. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Walskich i Pomin, a do Kościoła Rodziny: Błażejewskich, Gmitrzuk, Mirek i Zawadzkich;
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019