OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 2. 10. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

04 października 2022 – Wtorek – Św. Franciszka z Asyżu 
05 października 2022 – Środa – Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Toruniu 
06 października 2022 – Czwartek – Św. Faustyny Kowalskiej 
07 października 2022 – Piątek – NMP Różańcowej 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W Środę w Kościele o godzinie 17. 00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Św.
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej, którą będziemy odprawiali od Poniedziałku do Soboty w łączności z Mszą Świętą. Natomiast w Niedzielę w kościele o godz. 15.30. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8; Sobota – Ministranci. Zapraszam chętnie dzieci do prowadzenia modlitwy różańcowej w kaplicy.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne, Różaniec i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godz. 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00. O godz. 16.30 Modlitwa Różańcowa, nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta.

  1. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła i Kaplicy proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
  2. W dzisiejszą niedzielę w salce parafialnej o godz. 17.00 spotkanie członków III i IV Róży Różańcowej. Zapraszamy chętnych Rodziców, którzy chcą ofiarować modlitwę w intencji swoich dzieci do wstąpienia w szeregi Żywego Różańca.
  3. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Śliżewskich, Juncewskich i Sekuła a do Kościoła Rodziny: Woelke, Kwiatkowskich, Życińskich;
  4. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019