OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 26. 06. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

27 czerwca 2022 – Poniedziałek – NMP Nieustającej Pomocy Patronki Diecezji Toruńskiej
28 czerwca 2022 – Wtorek – św. Ireneusza
29 czerwca 2022 – Czwartek – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

1. Życzę wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji. Podczas wędrówek i zwiedzania miejsc, odkrywania piękna stworzonego świata i wielkości Jego Stwórcy. Pamiętajmy o niedzielnej Eucharystii będąc w różnych zakątkach naszej Ojczyny i świata.
  2. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do czwartku w łączności z Mszą Święta.
  3. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza Św.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I piątek miesiąca – od godziny 10. 00 odwiedzę Chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 30. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ następnie Msza Święta.

1. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Sobiech i Zduńskich, a do Kościoła Rodziny: Stupak, Insadowskich i Lipowskich
  2. Zapowiedź przedślubna: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Kacper Dąbrowicz, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Monika Maria Masłowska, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 1)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

1. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.