OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 19. 06. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

21 czerwca 2022 – Wtorek – Św. Alojzego Gonzagi
24 czerwca 2022 – Piątek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

1. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza Św.
  3. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. Składam wielkie Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili do przygotowania procesji Bożego Ciała. Dziękuję za przygotowanie Ołtarzy, ofiarowane kwiaty, dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiatki, Zakładowi Pogrzebowemu Szczepańczyk za nagłośnienie i wszystkim za liczny udział w procesji. Dziękuje za ofiarowaną intencje Mszy Świętej oraz kwiaty i życzenia z okazji mojej 18 rocznicy święceń kapłańskich.
  5. Do piątku trwamy w oktawie Bożego Ciała. Msze Święte z nabożeństwem czerwcowym połączone z procesją Eucharystyczną.
  6. Od 22 do 29 czerwca podczas wyjazdu na parafialną pielgrzymkę do Fatimy będzie mnie zastępował ks. Zbigniew Walkowiak.
  7. W piątek z racji Uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela nie obowiązuje post piątkowy.
  8. Zapowiedzi przedślubne: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Rafał Olszewski, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Karolina Skibińska, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 2)

Marusz Józef Ochałek, kawaler, zam. Katowice

Emilia Maria Specjał, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 2)

Bartosz Marek Kościński, cywilnie związany, zam. Opole

Dominika Kościńska zd. Olejarczyk, cywilnie związana, zam. Opole (Zapowiedź 2)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

1. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.