OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 6 NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 22. 05. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali

24 maja 2022 – Wtorek – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
26 maja 2022 – Czwartek – św. Filipa Nereusza

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z wieczorną Mszą Święta o godz. 17. 00
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17. 00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św.
  3. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolekty remontowo-gospodarczej.
  4. Dobiegło końca malowanie kaplicy. Bardzo dziękuję Państwu Karolinie i Maciejowi Zielińskim za przeprowadzone prace malarskie.
  5. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Lewandowskim i Rysiewskim, a w Kaplicy II i III Róży Różańcowej.
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.