OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 3. 04. 2022r.

 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
 2. Przypominam, że, Msze Święte w dni powszednie są całorocznie odprawiane o godz. 17.00.
 3. W środę o godzinie 16. 30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 4. W przyszłą Niedzielę podczas każdej Mszy Świętej błogosławieństwo palm.
 5. We wtorek od godz. 17. 00 do 18. 00 Dekanalny dzień Spowiedzi świętej. Proszę o skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania, by duchowo przygotować się na Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Tego dnia wyjątkowo Msza Św. w Kościele o godz. 18. 00.
 6. W I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne oraz modlitwy o powołania.
 7. Po zakończonych pracach konserwatorskich wrócił do Kościoła Parafialnego zabytkowy obraz Chrystusa Ukrzyżowanego na tle panoramy Torunia. Bardzo serdecznie dziękuje, składając Wielkie Bóg Zapłać, Państwu Dorocie i Eugeniuszowi Olszewskim ze sfinansowanie prac nad obrazem.
 8. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15. 30 w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
 9. Spotkanie Rodziców Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę 10 kwietnia po Mszy o godz. 11. 30.
 10. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kaplicy Rodziny: Kamińskich, a do Kościoła Rodziny: Kokockich, Janickich i Rumińskich.
 11. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Irena Bronicka, l. 76. Polecajmy Jej dusze Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
 12. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019