OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 13. 03. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

19 marca 2022 (Sobota) – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W przeszłą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Zakończyliśmy budowę alejki na cmentarzu parafialnym koszt prac wyniósł 20000,00. Serdecznie dziękuję wszystkim którzy wspomogli to dzieło.
  2. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30 w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  3. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kaplicy Rodziny: Bąk, Kalińskich, Rokickich, a do Kościoła: Duszyn, Piecewicz, Zań, Olejarczyk
  4. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019