OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 1 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 6. 03. 2022r.

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas zbiórki na Ukrainę,  które zostały przekazane do Caritas Polska w Warszawie.
  3. W dzisiejszą niedzielę 6 Marca po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie z Rodzicami Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. Wielki Post zachęca do podjęcia praktyk pokutnych. Przypominam trzy praktyki pokutne: modlitwa, post i jałmużna.
  5. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30 w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  6. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kaplicy Rodziny: Pabjanek, Słabędzkich i Bądzielewskich
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.