OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 6 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 13. 02. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

14 lutego 2022 – Poniedziałek – Św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza św.
  2. Za tydzień w III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. W dniach od: 22 – 29. 06. 2022r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii trasa wiedzie mi.in przez: Fatimę – Obidos – Sintra – Cabo da Roca – Batalha – Alcobaca Nazare – Porto – Santiago de Compostela – Lizbonę. Koszt Pielgrzymki: 4 190 zł + 130 Euro. Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej naszej parafii z zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych. Zostały 3 wolne miejsca.
  4. Spotkanie przedpielgrzymkowe z przedstawicielami biura podróży odbędzie się 21 lutego (poniedziałek) o godz. 17. 30 w Kaplicy.
  5. Dziękuję przybyłym Rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Matuszewskich do Kaplicy Rodziny: Jasińskich, Śmiechowskich, Rosińskich
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Władysława Demko, l. 90. Polecajmy Jej dusze Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019