OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 6. 02. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

10 lutego 2022 – Czwartek – Św. Scholastyki 
11 lutego 2022 – Piątek – NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Dziękuję Rodzinom: Bargiel, Fijałkowskich, Grubeckich, Maksymowicz, Rusinek, Sobólskich, za pomoc w usunięciu ozdób świątecznych, choinek i żłóbka z Kaplicy i Kościoła.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza św.
  3. W Piątek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Msza św. w Kaplicy –   o godz. 10. 00.   Po Mszy św. błogosławieństwo nad chorymi na sposób lourdzki oraz udzielenie sakramentu namaszczenia chorych. Bardzo proszę, aby osobom starszym umożliwić przybycie do Kościoła na Msze Świętą.
  4. W dniach od: 22 – 29. 06. 2022r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii trasa wiedzie mi.in przez: Fatimę – Obidos – Sintra – Cabo da Roca – Batalha – Alcobaca Nazare – Porto – Santiago de Compostela – Lizbonę. Koszt Pielgrzymki: 4 190 zł + 130 Euro. Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej naszej parafii z zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych. Zostało 6 wolnych miejsc.
  5. Spotkanie przedpielgrzymkowe z przedstawicielami biura podróży odbędzie się 21 lutego (poniedziałek) o godz. 17. 30 w Kaplicy.
  6. Dziękuję Pani Marcie Laskowskiej i Kwiaciarni Bajka za nowe kompozycje kwiatów w kaplicy.
  7. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Nadolnych, Puczyńskich, Żbikowskich, Metkowskich do Kaplicy Rodziny: Garncarek, Deręgowskich, Antoszków.
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019