OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 18 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 1. 08. 2021r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

04 sierpnia 2021 – Środa – Św. Jana Vianneya 
06 sierpnia 2021 – Piątek – Święto Przemienienia Pańskiego 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy sierpień – miesiąc trzeźwości. Z tej okazji z inicjatywy II Róży Różańcowej po Mszy Świętej w kaplicy o godz. 11.30 będziemy mogli wysłuchać świadectwa Pana Janusza Klamana (terapeuty ośrodka dla uzależnionych w Czerniewicach) na temat jego drogi wyjścia z uzależnienia od alkoholu przed laty, dzięki nawróceniu oraz obejrzeć krótki film na temat tego zgubnego nałogu.
  2. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 9. 30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 17. 30. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ następnie Msza Święta.

  1. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Małkiewicz, Wolant i Gapińskich natomiast w Kościele: Rodzinom Muzioł i Zając
  2. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019