OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 16. 05. 2021r.

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Zgodnie z nowymi postanowieniami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 kwietnia 2021 r. na Mszy Świętej, wewnątrz kościoła, łącznie nie może być więcej niż 12 osób, a w kaplicy 10. Osoby stojące na zewnątrz proszę o zachowanie dystansu społecznego. Bardzo proszę, aby wierni w duchu odpowiedzialności podporządkowali się tym ograniczeniom. Zachęcam do skorzystania z dyspensy od osobistego uczestnictwa we Mszy Świętej i obejrzenia transmisji za pośrednictwem mediów.
  3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  4. We wtorek do kaplicy na godz. 17. 00 zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców na Msze Św. z okazji święta Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce.
  5. Dziękuję wszystkim, którzy duchowo przeżywali w naszej parafii nawiedzenie obrazu św. Rodziny. Dziękuję Różom Różańcowym za udekorowanie terenu wokół Kościoła, sprzątanie świątyni i liturgiczne zaangażowanie, dziękuję Panom niosącym obraz, Rodzinie Pasturek i firmie AS Produkt za udostępnienie busa i Panu Maciejowi Zielińskiemu za transport obrazu.
  6. Nabożeństwo majowe w dni powszednie odprawiamy w łączności Mszą Święta.
  7. W dniach 21 – 23 maja biuro parafialnie będzie nieczynne. Podczas mojej nieobecności będzie mnie zastępował ks. Zbigniew Walkowiak – Dyrektor Ekonomiczny Diecezji Toruńskiej.
  8. Dnia 24 maja w poniedziałek rozpoczynamy cyklinowanie Kościoła z tego względu przez ok. 2 tygodnie Kościół parafialny będzie wyłączony z użytkowania. Cała liturgia tego czasu będzie miała miejsce w Kaplicy.
  9. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św.
  10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019