OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 22 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 30.  08.  2020r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

03 września 2020 – Czwartek – Św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i doktora Kościoła 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy Świętej przy wyjściu z Kościoła zbieramy ofiary na poszkodowanych w Bejrucie, które za pośrednictwem Caritas Polska zostaną przekazanie potrzebującym.
 2. We wtorek 1 września obchodzimy 81 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Jest to dzień modlitw w intencji ofiar II wojny światowej.
 3. We wtorek 1 września do Kaplicy na godz. 10.00 zapraszam wszystkich uczniów i przedszkolaków na Mszą Świętą na rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021.
 4. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 17.00. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta. Po Mszy świętej spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

 1. Zapraszamy na próby scholii parafialnej, które będą odbywać się co dwa tygodnie w salce parafialnej. Najbliższa próba odbędzie się 5 września o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, które należą do scholii, a także chętne nowe dzieci. Kontakt do Pani prowadzącej scholę: tel. 608-498-823.
 2. W Niedzielę 6 września na Mszy Świętej o godz. 11.30 poświęcę plecaki i przybory szkolne uczniom klas 1 szkoły podstawowej. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w Roku Szkolnym 2020/2021.
 3. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinie: Kamińskich (3 Niedziele) natomiast w Kościele: Rodzinom: Kokockich, Kroczek, Gołost i Janickich
 4. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp.: Marian Olszewski, lat 85, Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
 5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019