OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 9.  02.  2020r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

10 lutego 2020 – Poniedziałek – wspomnienie obowiązkowe św. Scholastyki, dziewicy

11 lutego 2020 – Wtorek – wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego

14 lutego 2020 – Piątek – Święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy

1. We wtorek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Msza św. w Kaplicy –   o godz. 9.30.   Po Mszy św. błogosławieństwo nad chorymi na sposób lourdzki oraz udzielenie sakramentu namaszczenia chorych. Bardzo proszę, aby osobom starszym umożliwić przybycie do Kościoła na Msze Świętą.
  2. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela w cenie 6 zł do zakupienia i odebrania prenumeraty w zakrystii.
  3. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kaplicy Rodziny: Lewandowskich, Rusinek, Wojtalik
  4. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.