OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 10.  11.  2019r.

  1. W liturgii Kościoła w nadchodzącego tygodnia wspominamy:

11 listopada 2019 – Poniedziałek – wspomnienie obowiązkowe św. Marcina z Tours, biskupa 
12 listopada 2019 – Wtorek – wspomnienie obowiązkowe św. Jozafata, biskupa i męczennika 
13 listopada 2019 – Środa – wspomnienie obowiązkowe św. Benedykta, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników polskich 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi. Na kartkach proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
  2. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  3. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik „Niedziela” do nabycia i odebrania prenumeraty w zakrystii.
  5. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Szymańskich i Troszyńskich, do Kaplicy Rodziny: Jasińskich i Śmiechowskich.
  6. W dniach od 19 do 26 sierpnia 2020r. nasza Parafia organizuję pielgrzymkę do Ziemi Świętej, którą poprowadzi biblista i wykładowca Wydziału Teologicznego UMK, ks. dr hab. Dariusz Iwański. Trasa Pielgrzymki wiedzie m. in. przez: Tel Aviv, Karmel, Tybieriadę, Nazaret, Kanę Galilejską, Betlejem, Ein Kerem, Jerozolimę, Betanię, Jerycho, Morze Martwe, Jordan. Koszt pielgrzymki: 1800 zł + 620 $. Szczegółowy program na stronie internetowej naszej parafii i gablocie parafialnej.
  7. W dniu 18.11.2019r. (poniedziałek) od godz. 13.00 w Gminnym Ośrodku zdrowia przy ul. Toruńskiej 18 w Wielkiej Nieszawce odbędą się badania USG, Doppler, Przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Tarczycy, USG Nerek, USG Stawów, USG Piersi oraz Echo Serca, Cena jednego badania to 55 zł. Szczegółowe informacji w Przychodni.
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019