OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 12 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 23. 06. 2024r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

24 czerwca 2024 – Poniedziałek – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela
27 czerwca 2024 – Czwartek – NMP Nieustającej Pomocy
28 czerwca 2024 – Piątek – Św. Ireneusza
29 czerwca 2024 – Sobota – Św. Apostołów Piotra i Pawła

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Życzę wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji. Podczas wędrówek i zwiedzania miejsc, odkrywania piękna stworzonego świata i wielkości Jego Stwórcy. Pamiętajmy o niedzielnej Eucharystii będąc w różnych zakątkach naszej Ojczyny i świata.
  2. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta.
  3. W ramach dekanalnej Peregrynacji Obrazu NMP Nieustającej Pomocy – Patronki Diecezji Toruńskiej. Zapraszam 25 czerwca do Kościoła Parafialnego na godz. 18.00 na Msze Święta w której powitamy obraz w naszej Parafii. 26 czerwca Mszą Św. o godz. 17.00 pożegnamy Ikonę NMP Nieustającej Pomocy. Homilię na Mszach Świętych wygłoszą o. Redemptoryści.
  4. Zapowiedz przedślubna: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Kosma Witkowski, kawaler, zam. w Toruniu

Fanny Kucharska, panna, zam. w Wielkiej Nieszawce (Zapowiedź 2)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

  1. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Ziemniak, Paliwoda, Kopczyńskich; a w Kaplicy Rodzinom: Gapińskich, Wolant i Małkiewicz
  2. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019