OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 9. 06. 2024r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

11 czerwca 2024 – Wtorek – Św. Barnabę, Apostoła
12 czerwca 2024 – Środa – Bł. Męczenników Antoniego Juliana Nowowiejskiego i Towarzyszy
13 czerwca 2024 – Czwartek – Św. Antoniego z Padwy
14 czerwca 2024 – Piątek – Bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą Niedzielę 9 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa jest to dzień naszego parafialnego odpustu. Serdecznie witam w naszej Parafii ks. dra Sławomira Tykarskiego, wykładowcę UMK i Dyrektora Ośrodka Adopcyjno-opiekuńczego DT. Suma parafialna połączona z procesją eucharystyczną wokół Kościoła, będzie sprawowana o godz. 11.30. W dzisiejszą niedzielę nie ma Mszy Św. o godz. 16.00.
  2. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta.
  3. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza Św.
  4. W ramach dekanalnej Peregrynacji Obrazu NMP Nieustającej Pomocy – Patronki Diecezji Toruńskiej. Zapraszam 25 czerwca do Kościoła Parafialnego na godz. 18.00 na Msze Święta w której powitamy obraz w naszej Parafii. 26 czerwca Mszą Św. o godz. 17.00 pożegnamy Ikonę NMP Nieustającej Pomocy. Homilię na Mszach świętych wygłoszą o. Redemptoryści.
  5. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Lulińskich i Nowackich; a w Kaplicy Rodzinom: Krygier i Marciniak.
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
  7. Ogłoszenie społeczne: Klub Radnych Rady Gminy Wielka Nieszawka – Pomocni z Natury w składzie: Izabela Augustyniak, Michał Dąbrowski i Bartosz Zawacki uprzejmie zaprasza na cykliczne dyżury radnych w każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach od 18.00 do 19.00 do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu przy ul. Leśnej 1 w Małej Nieszawce.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019