OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 2. 06. 2024r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

03 czerwca 2024 – Poniedziałek – Św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
05 czerwca 2024 – Środa – św. Bonifacego
08 czerwca 2024 – Sobota – Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą 1 Niedzielę czerwca zapraszamy na comiesięczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, Adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian.
  2. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie procesji Bożego Ciała. Wspólnocie Żywego Różańca, Rodzicom dzieci 1 Komunijnych i mieszkańcom osiedla za budowę Ołtarzy, Dziewczynkom sypiącym kwiaty, Panom niosącym feretrony, dzieciom z Róży Różańcowej dzieci za niesienie różańca, zakładowi pogrzebowemu Szczepańczyk za udostępnienie nagłośnienia i wszystkim za udział i nasze osobiste świadectwo wiary.
  3. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta.
  4. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza Św.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania; od godziny 9. 30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.

I piątek miesiąca –Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00 do 16. 30. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta.

  1. W przyszłą Niedzielę 9 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam na uroczystość odpustową do Kościoła Parafialnego w Małej Nieszawce. Suma parafialna połączona z procesją eucharystyczną wokół Kościoła pod przewodnictwem ks. dr Sławomira Tykarskiego, tegorocznego rekolekcjonisty, wykładowcy UMK i Dyrektora Ośrodka Adopcyjno-opiekuńczego DT, będzie sprawowana o godz. 11.30. Tego dnia nie będzie Mszy Św. o godz. 16.00.
  2. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Warszyńskich i Jasińskich; a w Kaplicy Rodzinom: Kopczyńskich
  3. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019