OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 26. 05. 2024r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

29 maja 2024 – Środa – Św. Urszuli Leduchoskiej
30 maja 2024 – Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
31 maja 2024 – Piątek – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św
  2. W czwartek 30 maja przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa „Boże Ciało”. Przejdziemy procesją z Najświętszym Sakramentem od Kaplicy ulicą Piaskową, Kwiatową, Wiosenną, Rzemieślniczą i Toruńska do Kaplicy. Tego dnia Msze święte o godz. 8.00 w Kościele i w Kaplicy o godz. 10.00 połączona z procesją i ok godz. 12 w kaplicy po zakończeniu procesji. Bardzo proszę o udział w procesji dzieci pierwszokomunijnych w szatkach, proszę także chętnie dzieci do sypania kwiatków. Próby sypania kwiatków 27 i 28 maja po Mszy Świętej ok godz. 17.30. Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu 4 ołtarzy:

1 Ołtarz na ulicy Kwiatowej – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych

2 Ołtarz na ulicy Wiosennej – Wspólnota Żywego Różańca

3 Ołtarz na ulicy Rzemieślniczej – mieszkańcy osiedla

4 Ołtarz na parkingu przed kaplica – Wspólnota Żywego Różańca

4. W przyszłą 1 Niedzielę czerwca zapraszamy na comiesięczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, Adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian.

5. W Niedzielę 9 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam na uroczystość odpustową do Kościoła Parafialnego w Małej Nieszawce. Suma parafialna połączona z procesją eucharystyczną wokół Kościoła pod przewodnictwem ks. dr Sławomira Tykarskiego, tegorocznego rekolekcjonisty, wykładowcy UMK i Dyrektora Ośrodka Adopcyjno-opiekuńczego DT, będzie sprawowana o godz. 11.30. Tego dnia nie będzie Mszy Św. o godz. 16.00.

6.Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w III niedzielę miesiąca podczas kolekty przeznczonej na prace re montowo-gospodarcze w naszej Parafii.

7. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Krzemińskim i Kujawa; a w Kaplicy Rodzinom: Smoleń, Czaplińskim i Zając

8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

Parafiamalanieszawka.pl - 2019