OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 12. 05. 2024r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

14 maja 2024 – Wtorek – Święto św. Macieja, Apostoła
16 maja 2024 – Czwartek – Święto św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta.
  2. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św.
  3. W Sobotę 11 maja o godz. 11. 00 w Kościele Parafialnym, przeżywaliśmy w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 35 Dzieci przystąpiło do Komunii Świętej. Proszę o modlitwę w intencji Dzieci, aby wzrastały w łasce i mocy Bożej, karmiąc się Ciałem Chrystusa.
  4. Od 13 do 17 maja będziemy przeżywali czas „Białego Tygodnia”. Dzieci ubrane w szatki wraz z Rodzicami będą uczestniczyły we Mszy Świętej o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym. Wszystkie intencje mszalne przyszłego tygodnia będą odprawiane w Kościele Parafialnym.
  5. Składam serdeczne podziękowanie Państwu Dorocie i Eugeniuszowi Olszewskim za odnowienie figury Najświętszego Serca Pana Jezusa przy plebanii.
  6. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca kolekta tego dnia przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
  7. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzicom Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej na zakończenie Białego Tygodnia.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp.: Piotr Żuchowski, lat 46. Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
  9. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019