OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 3. 03. 2024r.

  1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła będziemy wspominali:

04 marca 2024 – Poniedziałek – Święto św. Kazimierza, Królewicza

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej.
  2. W dzisiejszą Niedzielę zapraszamy na comiesięczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian, a następnie Adoracją indywidualną, Śpiewem Gorzki Żali, Koronką do Bożego Miłosierdzia. W tym miesiącu modlimy się o nawrócenie bliskich nam osób.
  3. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  4. W I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania. Od godziny 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.
  5. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30 w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  6. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Sulerzyckich, Habrych, Wolskich i Zielińskich, a do Kaplicy Rodziny: Kulwickich i Strzeleckich;
  7. W dniach od: 10 – 18. 09. 2024r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Trasa wiedzie mi.in przez: Ateny – Delfy – Osios Lukas – Kawala – Filippi – Saloniki – Weria Meteory – Termopile – Mykeny – Epidauros – Starożytny Korynt. Koszt Pielgrzymki: 4 990 zł + 150 Euro. Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych. Zostały 4 wolne miejsca.
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019