OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 1 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 18. 02. 2024r.

  1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

22 lutego 2024 – Czwartek – Święto katedry św. Piotra Apostoła

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30 w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  4. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Lubomskich i Izdebskich, a do Kaplicy Rodziny: Wójcików i Nowaków;
  5. W dniach od: 10 – 18. 09. 2024r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Trasa wiedzie mi.in przez: Ateny – Delfy – Osios Lukas – Kawala – Filippi – Saloniki – Weria Meteory – Termopile – Mykeny – Epidauros – Starożytny Korynt. Koszt Pielgrzymki: 4 990 zł + 150 Euro.Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych. Zostały 4 wolne miejsca.
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019