OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 4. 02. 2024r.

  1. W liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

05 lutego 2024 – Poniedziałek – św. Agaty
06 lutego 2024 – Wtorek – Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
10 lutego 2024 – Sobota – Św. Scholastyki

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą Niedzielę zapraszamy na comiesięczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, Adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian. W lutym będziemy modlili się w intencji Chorych i ich Rodzin Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. Dziękuję przybyłym osobom za posprzątanie Kościoła i Kaplicy z ozdób świątecznych.
  4. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej Parafii, za wszelką życzliwość, poczęstunki, obecność składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. W Roku 2023 w naszej Parafii udzielono: 14 dzieciom Sakramentu Chrztu Św.; 36 dzieci przystąpiło do 1 Komunii Świętej, 3 pary zawarły Sakrament Małżeństwa, odbyły się 23 pogrzeby. Po liczeniu kolędowym liczba parafian wynosi 1994 osoby.
  6. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Kowalskich, Józwiak i Kolbowicz, a do Kaplicy Rodziny: Sykutera i Więdłocha;
  7. W dniach od: 10 – 18. 09. 2024r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Trasa wiedzie mi.in przez: Ateny – Delfy – Osios Lukas – Kawala – Filippi – Saloniki – Weria Meteory – Termopile – Mykeny – Epidauros – Starożytny Korynt. Koszt Pielgrzymki: 4 990 zł + 150 Euro.Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych. Zostały 4 wolne miejsca.
  8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp.: ks. Zygmunt Kwiatkowski, lat 75, Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „

  1. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019