OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 28. 01. 2024r.

1. W liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

31 stycznia 2024 – Środa – Św. Jana Bosko
02 lutego 2024 – Piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w III niedzielę miesiąca podczas kolekty przeznaczonej na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11. 30 poświecenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy św. Spotkanie z Rodzicami.
  3. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania; od godziny 9. 30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.

I piątek miesiąca –Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ następnie Msza Święta.

1. W Piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Kolekta przeznaczona na zakon Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Msza Św. w Kaplicy o godz. 17. 00.
  2. W piątek 2 lutego po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszam i proszę o pomoc w usunięciu ozdób świątecznych, choinek i żłóbka w Kaplicy, a następnie w Kościele.
  3. W przyszłą Niedzielę tj. 4 lutego zapraszamy na comiesięczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, Adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian. W lutym będziemy modlili się w intencji Chorych i ich Rodzin Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Michałowskich, Bratkowskich, Kaczmarzyk, a do Kaplicy Rodziny: Lewandowskich i Rusinek;
  5. W dniach od: 10 – 18. 09. 2024r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Trasa wiedzie mi.in przez: Ateny – Delfy – Osios Lukas – Kawala – Filippi – Saloniki – Weria Meteory – Termopile – Mykeny – Epidauros – Starożytny Korynt. Koszt Pielgrzymki: 4 990 zł + 150 Euro.Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych. Zostały 4 wolne miejsca.
  6. Plan kolęd na najbliższe dni:

29. 01. 2024r – Poniedziałek od godz. 15. 30 – ul. Osikowa, Olchowa, Kanałowa, Wałowa

30. 01. 2024r – Wtorek od godz. 15. 30 – ul. Różana i ul. Miętowa oraz Kolęda uzupełniająca

1. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019