OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 31 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 5. 11. 2023r.

  1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

09 listopada 2023 – Czwartek – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
10 listopada 2023 – Piątek – Św. Leona Wielkiego
11 listopada 2023 – Sobota – Św. Marcina z Tours

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Przypominam, że w oktawie Wszystkich Świętych do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunki uzyskania odpustu to: stan łaski uświecającej, pobożne nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencji zmarłych i przyjęcie Komunii Świętej.
  2. W dzisiejszą 1 Niedzielę Listopada zapraszamy na comiesięczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, Adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian. Dzisiejszy Różaniec będzie ofiarowany za zmarłych.
  3. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła i Kaplicy proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
  4. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2024.
  5. Dziękuję przybyłym rodzinom za kwiaty, posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Złotowskich i Kosińskich, a do kaplicy: Rodziny: Śliżewskich, Sekuła, Juncewskich
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019