OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 30 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 29. 10. 2023r.

 1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

01 listopada 2023 – Uroczystość Wszystkich Świętych
02 listopada 2023 – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
04 listopada 2023 – Sobota – Św. Karola Boromeusza

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. Dziękuję wszystkim, którzy przez Październik uczestniczyli w Modlitwie Różańcowej.
 2. W Środę 1 Listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta z procesją za zmarłych o
  10.00 na cmentarzu parafialnym.
 3. W Czwartek w Dzień Zaduszny w Kaplicy po Mszy Św. o godzinie 9. 00 Różaniec w int. Zmarłych.
 4. W oktawie Wszystkich Świętych od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunki uzyskania odpustu to: stan łaski uświecającej, pobożne nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencji zmarłych i przyjęcie Komunii Świętej.
 5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 9. 00 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00 do 16. 50. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta.

 1. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła i Kaplicy proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
 2. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2024.
 3. Dziękuję przybyłym rodzinom za kwiaty, posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Siepak, Baran, Duszyn, Burakiewicz, a do kaplicy: Rodziny: Szymerskich, Staniszewskich, Podobieńskich;
 4. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

Parafiamalanieszawka.pl - 2019