OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 29 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 22. 10. 2023r.

 1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

28 października 2023 – Sobota – Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W dzisiejszą niedzielę kolekta przeznaczona jest na potrzeby Misji. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 2. We wtorek 24 października odbędzie się spotkanie Róży Różańcowej dzieci i młodzieży. Od godz.: 18.00 – 18.30 Adoracja w kościele następnie spotkanie w salce. Zapraszamy nowe dzieci i młodzież. Zostało 5 miejsc.
 3. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Św.
 4. W przyszła niedziele tj. 29 października na Mszy Świętej o godz. 11. 30 poświęcenie różańców i książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 5. Składam serdeczne Bóg Zapłać za wszelkie ofiary złożonej na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
 6. W Środę 1 Listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta z procesją za zmarłych o  godz. 10.00 na cmentarzu parafialnym.
 7. Dziękuję Panu Wójtowi Krzysztofowi Czarneckiemu i Pracownikom Gminy za dodatkowe kontenery na cmentarzu parafialnym na czas okresu Wszystkich Świętych.
 8. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła i Kaplicy proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
 9. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej, którą odprawiamy od Poniedziałku do Soboty w łączności z Mszą Świętą. Natomiast w Niedzielę w kościele o godz. 15.30. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8; Sobota – Ministranci. Zapraszam chętnie dzieci do prowadzenia modlitwy różańcowej w kaplicy.
 10. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2024.
 11. Dziękuję przybyłym rodzinom za kwiaty, posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Gackowskich, a do kaplicy: Rodziny: Gronowskich, Domżalskich i Rusinek;
 12. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp.: Jan Kłos, lat 70. Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
 13. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

Parafiamalanieszawka.pl - 2019