OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 25 NIEDZIELĘ ZWYŁĄ – 24. 09. 2023r.

 1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

27 września 2023 – Środa – Św. Wincentego a Paulo 
28 września 2023 – Czwartek – Św. Wacława 
29 września 2023 – Piątek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała 
30 września 2023 – Sobota – Św. Hieronima 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. Dziękuję uczestnikom pielgrzymki do Włoch za dar dla parafii, którym jest Krzyż zakupiony w Asyżu. Krucyfiks zostanie poświęcony na Mszy Św. o godz. 10.00. Będzie umieszony w prezbiterium Kościoła.
 2. We Wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy Wieczystą Adorację w Naszej Parafii. W kaplicy Adoracja będzie trwała całą noc i poranek do godz. 9.00. Następnie od godz. 9.00 w Kościele. Zakończenie Adoracji i Błogosławieństwo w Środę w Kościele przed Msza św. o godz. 17.00. Zachęcam do osobistej modlitwy i taki podział obowiązków by znaleźć czas na chwilę wyciszenia i powierzenia Bogu codziennych spraw naszego serca.
 3. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolekty remontowo-gospodarczej.
 5. W przyszłą Niedzielę 1 października po Mszy św. o godz. 11.30, spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej.
 6. W przyszłą Niedzielę 1 Października zapraszamy na comiesięczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami, rozpoczynająca się w Kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, Adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2024.
 8. W naszej parafii z inicjatywy dzieci powstaje Róża Różańcowa Dzieci i Młodzieży modlących się za swoich Rodziców. Spotkania Róży będą odbywały się raz w miesiącu we środy w tej samej formie: o godzinie 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele w Małej Nieszawce wraz z odmówieniem 1 dziesiątki Różańca; następnie około 18.00 spotkanie w salce parafialnej przy ciastku i herbacie. Podczas spotkań planowana jest formacja duchowa: animacje związane ze Słowem Bożym, poznawanie młodych Świętych; uczestnictwo w życiu parafii (przygotowanie Rozważań Różańcowych dla dzieci i Drogi Krzyżowej); wspólny śpiew; zajęcia plastyczne, psychoedukacyjne, a także w przyszłości pielgrzymki.Zapraszamy chętne dzieci i młodzież. Pierwsze spotkanie 27 września 2023 roku wyjątkowo na zakończenie parafialnej adoracji wieczystej o 16.30 w Kościele.
 9. Dziękuję przybyłym rodzinom za kwiaty, posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła: Borek i Michałkiewicz, a do kaplicy: Rodziny: Łaska, Trokowska, Zalaś i Kowalonek;
 10. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp.: Zygmunt Mućko, lat 70, i Teresa Chrzanowska lat 88; Polecajmy Ich dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie … „
 11. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019