OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 24 NIEDZIELĘ ZWYŁĄ – 17. 09. 2023r.

  1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

18 września 2023 – Poniedziałek – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika 
20 września 2023 – Środa – Św. Andrzeja Kim Taegon i Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy 
21 września 2023 – Czwartek – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty 
23 września 2023 – Sobota – Św. Ojca Pio 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W naszej parafii z inicjatywy dzieci powstaje Róża Różańcowa Dzieci i Młodzieży modlących się za swoich Rodziców. Spotkania Róży będą odbywały się raz w miesiącu we środy w tej samej formie: o godzinie 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele w Małej Nieszawce wraz z odmówieniem 1 dziesiątki Różańca; następnie około 18.00 spotkanie w salce parafialnej przy ciastku i herbacie. Podczas spotkań planowana jest formacja duchowa: animacje związane ze Słowem Bożym, poznawanie młodych Świętych; uczestnictwo w życiu parafii (przygotowanie Rozważań Różańcowych dla dzieci i Drogi Krzyżowej); wspólny śpiew; zajęcia plastyczne, psychoedukacyjne, a także w przyszłości pielgrzymki.Zapraszamy chętne dzieci i młodzież. Pierwsze spotkanie 27 września 2023 roku wyjątkowo na zakończenie parafialnej adoracji wieczystej o 16.30 w kościele.
  4. Dziękuję przybyłym rodzinom za kwiaty, posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Gołost, Niezgoda, Orczykowskich;
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019