OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 22 NIEDZIELĘ ZWYŁĄ – 3. 09. 2023r.

 1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

08 września 2023 – Sobota – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 2. W I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;
 3. Z inicjatywy Róż Różańcowych naszej Parafii od 1 Niedzieli Września rozpoczynamy cykliczną modlitwę Róż Różańcowych wraz z Parafianami w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, rozpoczynająca się w kościele o godz. 15.00 Koronką do Bożego miłosierdzia, adoracją indywidualną, a następnie jedną częścią Różańca we wszystkich intencjach Róż Różańcowych oraz Parafian. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się wiosną 2025r podczas kanonicznej wizytacji ks. Biskupa.
 5. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej w nadchodzącym roku duszpasterskim 2023/2024. Przypominam, że pierwszym miejsce przyjmowania Sakramentów jest parafia zamieszkania, a nie przynależność do szkoły.
 6. W dzisiejszą Niedzielę na godz. 11.30 do Kaplicy zapraszam wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców na Msza Święta z okazji Nowego Roku Szkolnego 2023/2024 w której będziemy prosili o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Wszystkich Rozpoczynających Rok Szkolny. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone tornistry, plecaki oraz przybory szkolne uczniom klas pierwszych szkoły podstawowej.
 7. Podczas mojego wyjazdu na parafialną pielgrzymkę do Włoch będzie mnie zastępował ks. Zbigniew Walkowiak.
 8. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2024. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
 9. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Lulińskich, Janerowskich, Klonowskich, a w Kaplicy Rodzinom: Więckowskich, Sekleckich, Grabickich
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019