OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 20 NIEDZIELĘ ZWYŁĄ – 20. 08. 2023r.

  1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

21 sierpnia 2023 – Poniedziałek – Św. Piusa X 
22 sierpnia 2023 – Wtorek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej 
24 sierpnia 2023 – Środa – Święto św. Bartłomieja, Apostoła 
26 sierpnia 2023 – Sobota – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy Świętych. Biuro parafialne będzie nieczynne.
  2. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla osób udających się na parafialną pielgrzymkę do Włoch odbędzie się we wtorek 29 sierpnia w kaplicy o godz. 17.30.
  4. W Niedzielę 3 września br. po Mszy św. o godz. 11.30. spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej w nadchodzącym roku duszpasterskim 2023/2024. Przypomina, że pierwszym miejsce przyjmowania Sakramentów jest parafia zamieszkania, a nie przynależność do szkoły.
  5. W Niedzielę 3 września br. na godz. 11.30 do Kaplicy zapraszam wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców na Msza Święta z okazji Nowego Roku Szkolnego 2023/2024 w której będziemy prosili o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Wszystkich Rozpoczynających Rok Szkolny.Podczas Mszy św. zostaną poświęcone tornistry, plecaki oraz przybory szkolne uczniom klas pierwszych szkoły podstawowej.
  6. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2024. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
  7. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Więdłocha, Lubońskich, Konopackich a w Kaplicy Rodzinom: Jackowskich, Lietze i Grenda;
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019