OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 17 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 30. 07. 2023r.

  1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

31 lipca 2023 – Poniedziałek – Św. Ignacego Loyoli 
01 sierpnia 2023 – Wtorek – Św. Alfonsa Marii Liguoriego 
04 sierpnia 2023 – Piątek – Św. Jana Vianeya 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 30 do 16. 50. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta.

  1. Dobiegły końca prace obejmujące gazowanie świątyni. Od dzisiejszej Niedzieli wracamy do tradycyjnego układu Mszy Św. w Kościele i Kaplicy.
  2. Z inicjatywy II Róży Różańcowej z naszej parafii tworzona jest V Róża Różańcowa osób modlących się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie. Osoby, które czują powołanie do takiej formy modlitewnej proszę o zgłoszenia do p. Barbary Krzemińskiej
  3. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy Rodzinom: Jasińskich, Rosińskich i Śmiechowskich, a w Kościele Rodzinom: Kroczek i Gołost.
  4. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019