OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 18. 06. 2023r.

  1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

21 czerwca 2023 – Środa – Św. Alojzego Gonazagi 
24 czerwca 2023 – Sobota – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą Niedzielę 18 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa jest to dzień naszego parafialnego odpustu. Serdecznie witam w naszej Parafii ks. prof. Dariusza Iwańskiego wraz z Paniami prowadzącymi biuro pielgrzymkowe N-Adventures. Suma parafialna połączona z procesją eucharystyczną wokół Kościoła pod przewodnictwem ks. prof. Dariusza Iwańskiego, biblisty i przewodnika po Ziemi Świętej, będzie sprawowana w Kościele o godz. 11.30. W dzisiejszą Niedzielę nie ma Mszy Św. o godz. 16.00.
  2. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta o godz. 17.00.
  3. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza Św.
  4. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. W dniach od: 9 – 20. 11. 2023r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Meksyku. Koszt pielgrzymki: 4 650 zł + 1400 dolarów. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności i w gablotach parafialnych oraz na stronie biura podróży: n-adventures.pl/meksyk.html
  6. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Jakubowskich, Żytniewskich, Sucharskich  , a w Kaplicy Rodzinom: Sobiech, Zduńskich i Gołaszewskich.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp.: Stanisława Witkowska, lat 71 i Zbigniew Gołost, l. 66; Polecajmy Ich dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie … „
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019