OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 21. 05. 2023r.

1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

24 maja 2023 – Środa – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
26 maja 2023 – Piątek – Św. Filipa Nereusza

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta o godz. 17. 00.
  2. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  3. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św.
  4. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Baran, Rumińskich, Skrzyńskich, a w Kaplicy Rodzinom: Krygier i Marciniak
  6. W dniach od: 9 – 20. 11. 2023r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Meksyku. Koszt pielgrzymki: 4 650 zł + 1400 dolarów. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności i w gablotach parafialnych oraz na stronie biura podróży: www.n-adventures.pl/meksyk.html
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.