OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 7. 05. 2023r.

  1. W Liturgii Kościoła obecnego tygodnia będziemy wspominali:

 

8 maja 2023 – Poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i męczennika 

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z Mszą Święta o godz. 17.00.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św.
  3. Od Poniedziałku do Środy o godz. 18.00 w Kościele parafialnym kontynuujemy próby do I Komunii Świętej. Obecność dzieci obowiązkowa. W czwartek w kaplicy Spowiedź Święta dla Dzieci i Rodziców. Na godz. 17. 00 zapraszam klasę 3 a, na godz. 17. 40 klasę 3 b;
  4. W Sobotę 13 maja o godz. 11. 00 w Kościele Parafialnym, będziemy przeżywali w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Proszę o modlitwę w intencji Dzieci, aby wzrastały w łasce i mocy Bożej, karmiąc się Ciałem Chrystusa.
  5. Od 15 do 19 maja będziemy przeżywali czas „Białego Tygodnia”. Dzieci ubrane w szatki wraz z Rodzicami będą uczestniczyły we Mszy Świętej o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym. Wszystkie intencje mszalne tego tygodnia będą odprawiane w Kościele Parafialnym.
  6. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzicom dzieci przystępujących do I Komunii Świętej, a w Kaplicy Rodzinom: Wróblewskich i Jankowskich;
  7. W dniach od: 9 – 20. 11. 2023r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Meksyku. Koszt pielgrzymki: 4 650 zł + 1400 dolarów. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności i w gablotach parafialnych oraz na stronie biura podróży: www.n-adventures.pl/meksyk.html
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019