OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 16. 04. 2023r.

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dziś w patronalnie święto Caritas po Mszach świętych odbywa się zbiórka na cele charytatywne Kościoła.
  3. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  4. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Od Poniedziałku 24 kwietnia o godz. 18.00 w Kościele parafialnym rozpoczynamy próby do I Komunii Świętej. Obecność dzieci obowiązkowa.
  6. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Sulerzyckich, Wolskich, Habrych i Zielińskich, a w Kaplicy Rodzinom: Królikowskich i Olejarczyk
  7. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp.: śp. Janina Łojkuć l. 91, Polecajmy Jej dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie … „
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.