OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 12. 03. 2023r.

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. W dzisiejszą Niedziele tj. 12 marca po Mszy Świętej o godz. 16.00 w salce parafialnej spotkanie Róż Żywego Różańca. Zapraszamy nowych Członków do wstąpienie w szeregi IV Róży Różańcowej – Rodziców modlących się za swoje dzieci.
  3. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Święta
  4. W przyszłą Niedziele tj. 19 marca rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. kan. Zbigniew Walkowiak – Dyrektor Ekonomiczny Diecezji Toruńskiej. Msza Święta z nauką rekolekcyjną od Poniedziałku do Środy o godz. 9. 00 w Kaplicy i o godz. 17. 00 w Kościele. Zapraszam do udziału i duchowego przeżycia Wielkiego Postu.
  5. W przyszłą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30 w Kościele połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  7. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Warchockich, Talkowskich, Nornickich  do Kaplicy Rodziny: Wiercińskich, Żyglewskich;
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Jadwiga Cierniak, lat 84. Polecajmy Jej dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie … „
  9. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019