OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 5. 03. 2023r.

  1. Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet a także wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Święta.
  3. W przyszłą Niedzielę, tj. 12 marca po Mszy Świętej o godz. 16.00 w salce parafialnej spotkanie Róż Żywego Różańca. Zapraszamy nowych Członków do wstąpienie w szeregi IV Róży Różańcowej – Rodziców modlących się za swoje dzieci.
  4. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30 w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  5. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Felchner i Rokickich do Kaplicy Rodziny: Szatkowscy, Stankowscy, Szczepaniak;
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp.: Michał Chróścielewski, lat 43. Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019