OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 1 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 26. 2. 2023r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia, będziemy wspominali:

04 marca 2023 – Sobota – Święto Św. Kazimierza, królewicza 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na kolekta remontowo-gospodarczą w naszej Parafii.
  2. W przyszłą niedzielę 5 Marca na Mszy Świętej o godz. 11.30 poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po Mszy Św. spotkanie z Rodzicami.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

–  I piątek miesiąca – od godz. 9.30 odwiedzę Chorych z Komunią Święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00 w Kościele, o godz. 16.50 nabożeństwo do NSPJ, następnie Droga Krzyżowa i Msza Święta.

  1. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30 w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  2. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Cieślak, Stopikowskich i Jańczuk do Kaplicy Rodziny: Bąk, Kalińskich i Rokickich
  3. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp.: Józef Zakierski, lat 77. Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
  4. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019