OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 31 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 30. 10. 2022r.

 1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

01 listopada 2022 – Wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych 
02 listopada 2022 – Środa – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 
04 listopada 2022 – Piątek – Św. Karola Boromeusza 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. Dziękuję wszystkim, którzy przez Październik uczestniczyli w Modlitwie Różańcowej.
 2. We Wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta z procesją za zmarłych o godz. 10.00 na cmentarzu parafialnym.
 3. W oktawie Wszystkich Świętych od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunki uzyskania odpustu to: stan łaski uświecającej, pobożne nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencji zmarłych i przyjęcie Komunii Świętej. W czasie oktawy w dni powszednie Msze Święte odprawiane będą w kaplicy na cmentarzu.
 4. W Środę w Dzień Zaduszny w Kaplicy o godzinie 17. 00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec w int. Zmarłych, a następnie Msza Św.
 5. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11. 30 spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się do 1 Komunii Świętej.
 6. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła i Kaplicy proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
 7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 9. 30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00 do 16. 50. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta.

 1. W dniach od: 12-20. 09. 2023r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch do Grobu św. Jana Pawła II trasa wiedzie mi.in przez: Rzym – Watykan – Castel Gandolfo – Monte Cassino, San Giovanni Rotondo – Monte Sant’ Angelo – Lanciano – Loreto – Asyż. Koszt Pielgrzymki: 4 170 zł (stali klienci) + 90 Euro, 4390 (nowi klienci) + 90 Euro. Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych.
 2. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Wiesiak, Piernikowskich, Więckich, a do Kościoła Rodziny: Kaczorowskich, Bełkowskich, Pasturek
 3. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

Parafiamalanieszawka.pl - 2019