OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 28 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 9. 10. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

13 października 2022 – Czwartek – Bł. Honorata Koźmińskiego 
15 października 2022 – Sobota – Św. Teresy od Jezusa 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W Środę w Kościele o godzinie 17. 00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Św.
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej, którą będziemy odprawiali od Poniedziałku do Soboty w łączności z Mszą Świętą. Natomiast w Niedzielę w kościele o godz. 15.30. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8; Sobota – Ministranci.
  3. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca kolekta tego dnia przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
  4. W przyszłą Niedzielę tj. 16 Października w jedności z papieżem Franciszkiem, będziemy przeżywali XXII Dzień Papieski, pod hasłem „Blask Prawdy”. Po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która pomaga ubogiej, a bardzo zdolnej młodzieży w dalszej edukacji. Pomóżmy stypendystom i wesprzyjmy materialnie ten wyjątkowy, konsekwentnie budowany przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II.
  5. W przyszła niedziele na Mszy Świętej o godz. 11. 30 poświęcenie różańców i książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła i Kaplicy proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
  7. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Gronowscy, Domżalscy, Rusinek, a do Kościoła Rodziny: Kufel, Trela, Peplińscy i Miłoszewicz;
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019